Wybrane nagrody

respect.png

Bank Millennium w składzie Respect Index

W 2013 roku Bank Millennium po raz szósty z rzędu znalazł się w składzie RESPECT Index - pierwszego w Europie Środkowo - Wschodniej indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie. RESPECT Index obejmuje polskie spółki z Głównego Rynku GPW, działające zgodnie z najlepszymi standardami zarządzania w zakresie ładu korporacyjnego i informacyjnego oraz relacji z inwestorami, a także uwzględnia realizację celów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

vi_ranking.png

Wyróżnienie w VII Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Bank Millennium został wyróżniony w VII Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2013 – zestawieniu największych spółek w Polsce ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

strona.png

Certyfikat Strona Internetowa bez Barier

Bank Millennium jako pierwszy bank w Polsce, został wyróżniony certyfikatem Strona Internetowa bez Barier. Strona internetowa bez barier to znak jakości wyróżniający serwisy, które są dostosowane do potrzeb osób narażonych na wykluczenie cyfrowe, w tym osób niepełnosprawnych. Oznaczenie, nadawane przez Fundację Widzialni, daje gwarancję pełnej zgodności z międzynarodowymi standardami dostępności stron internetowych.

jakosc.png

Bank Millennium Gwiazdą Jakości Obsługi 2013

Polscy konsumenci wskazali Bank Millennium jako jedną ze 100 najprzyjaźniejszych firm działających na polskim rynku. Nagroda przyznawana jest firmom, które w najwyższym stopniu dbają o obsługę klientów.

Jakość na bank

Bank Millennium awansował o cztery pozycje w porównaniu z minionym rokiem i znalazł się na drugim miejscu w rankingu najlepszych banków 2013 Jakość na bank przygotowanym przez TNS Polska dla dziennika Puls Biznesu.

global_finance.png

Najlepszy bank internetowy w Polsce wg magazynu Global Finance

Bank Millennium po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy bank internetowy dla klientów indywidualnych w Polsce. Wyróżniono również ofertę bankowości mobilnej dla przedsiębiorstw, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza bankowość mobilna dla korporacji w środkowej i wschodniej Europie. Nagrody zostały przyznane przez niezależny magazyn finansowy Global Finance.

przjazny.png

Pierwsze miejsce w rankingu Bank Przyjazny Newsweeka

Bank Millennium zwyciężył w głównym rankingu Bank Przyjazny - Klient Detaliczny w przygotowywanym dorocznie przez magazyn Newsweek rankingu najlepszych banków w Polsce zdobywając tym samym tytuł najbardziej przyjaznego banku dla klientów detalicznych w Polsce. W rankingu Bank Przyjazny – Bank Internetowy Bank Millennium został sklasyfikowany na 2 miejscu. Ranking powstaje na podstawie wyników badań typu Mystery Client, w których oceniane są praktycznie wszystkie elementy obsługi klientów zarówno w tradycyjnych, jak i elektronicznych kanałach obsługi.

Copyright © Bank Millennium SA